Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 22:45 Bu haber 20358 kez okundu
 
Şişecam Gönüllüleri’nin yurt dışındaki ilk durağı Bosna Hersek oldu
Dünyada düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar sektörlerinin önde gelen üreticileri arasında yer alan Şişecam Topluluğu’nun çalışanlarından oluşan Şişecam Gönüllüleri, sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’de çok sayıda projeye imza atan Topluluk çalışanlarının gönüllü olarak düzenledikleri etkinliklerin yurt dışındaki ilk durağı ise Bosna Hersek oldu. Şişecam Soda Lukavac Fabrikası çalışanlarından oluşan gönüllüler, Şişecam emeklilerine ve bölgedeki ihtiyaç sahibi ailelere ziyaretlerde bulundu.
PENCERE CEPHE Haberi
Şişecam Gönüllüleri’nin yurt dışındaki ilk durağı Bosna Hersek oldu

Dünyada düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar sektörlerinin önde gelen üreticileri arasında yer alan Şişecam Topluluğu’nun çalışanlarından oluşan Şişecam Gönüllüleri, sosyal sorumluluk çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’de çok sayıda projeye imza atan Topluluk çalışanlarının gönüllü olarak düzenledikleri etkinliklerin yurt dışındaki ilk durağı ise Bosna Hersek oldu. Şişecam Soda Lukavac Fabrikası çalışanlarından oluşan gönüllüler,  Şişecam emeklilerine ve bölgedeki ihtiyaç sahibi ailelere ziyaretlerde bulundu.  

 

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu çalışanlarının oluşturduğu Şişecam Gönüllüleri, sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’de kan bağışı kampanyası, Çocuk Hakları Şenliği, Cam Yeniden Cam etkinlikleri ve Darülaceze ziyaretleri gibi birçok projeye imza atan Şişecam Gönüllüleri’nin yurt dışındaki ilk durağı Bosna Hersek oldu.  Şişecam Soda Lukavac Fabrikası çalışanlarından oluşan gönüllüler, Şişecam emeklilerine ve bölgedeki ihtiyaç sahibi 60 aileye ziyaretlerde bulundu.

 

Sağlık kontrolleriyle başlayan ziyaretler, Şişecam Gönüllüleri’nin hazırladıkları erzak paketlerini ihtiyaç sahipleriyle paylaşmasıyla son buldu. Ziyaret edilen aileler, Şişecam Gönüllüleri ile sohbetlerinde Şişecam Topluluğu ve çalışanlarına teşekkürlerini sundu.  

 

Şişecam Gönüllüleri’nin yurt dışındaki ilk durağı Bosna Hersek oldu

Kaynak: (Lobby Pr) - Lobby Pr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı