TEDARİK DERGİSİ

AKSESUAR - PROFİL

Büyüleyici Sürme Tekniği: Atrium Sp Comfort

Haziran 18
12:27 2014

hks, hautau

Benzersiz Konfor 

ATRIUM SP® Comfort‘un yenilikçi, kullanım kolaylığı ile pencere kanadı otomatik olarak kapalı konuma geçer. Akıllı hareket mekanizması sayesinde pencere kanadı armonik ve sessiz bir şekilde açılıp kapanır. ATRIUM SP® Comfort, yüksek değerli sürgülü pencere veya camlı kapılar için kullanımı kolay bir donanımdır. 

Güvenli İşletim 

Yenilenen makas ve sürme aksesuarları artık kullanıcı hatası olmamasını sağlayacaktır – ilave bir güvenlik mekanizmasına gerek duyulmaz. Sürgülü kanatlar sezgisel ve güvenli bir şekilde işletilir ve değişen mekanlar için uygundur.  

Sağlıklı ve Güvenli Havalandırma 

ATRIUM SP® Comfort`un ara havalandırma sistemi ile evde bulunmadığınız zamanda odalara temiz hava girmesini sağlayabilirsiniz. Kapalı durumda olan kanat, kolun 180° çevrilmesiyle çerçeveye paralel olarak yaklaşık 6 mm açılır. Pencere bu konumda kilit sistemiyle emniyete alınmış olarak kalır. İstendiği takdirde Ahşap ve plastik elementlerde RC2 direnç sınıfında da alınabilir. Havalandırma konumu dışarıdan görünmemektedir. Rahatlıkla havalandırdığınız evinizde sağlıklı yaşam sunmakta ve böylelikle küf oluşmamaktadır.  

Kanıtlanmış ve Bilinen 

Bunların dışında ATRIUM SP® Comfort ayrıca:

• Yüksek ısı yalıtımlı pencere sistemleri için 125 mm genişlikteki hareket ve sabitleme mekanizmalarına sahiptir.

• Kolay işlerlik ve uzun dayanım için temizleme fırçalarına sahiptir.

• HAUTAU URZ’nin yumuşak çalışan silindirik tırnakları otomatik olarak hava toleranslarına tam oturur ve sürekli kullanım kolaylığı sağlar.

• Önceden veya arada monte edilmiş olan donanım parçaları montajı kolaylaştırır.  

Test Edilmiş ve Sertifikalanmış  

ATRIUM SP® Comfort`un kalıcı fonksiyonel yeteneği EN 13126-17'ye

göre onaylanmış Test Enstitüsünden test edilmiştir ve 25.000 döngüleri ile en üst düzeyde sınıflandırılmıştır. Kalitede düşüş olmaması için Q-Zert- Programı 347 Enstitü Pencere teknik bölümü (ift) Rosenheim gözetmektedir.

Benzer Konular

Yorumlar