TEDARİK DERGİSİ

AKSESUAR - PROFİL

Eco Schulte Yangına Dayanıklı Ürünleriyle İstanbul Yapı Fuarına Katıldı

Ekim 30
07:52 2014

Hurşit Koçak

Eco Schulte Türkiye Temsilcisi Hurşit Koçak ile Katıldıkları İstanbul Yapı Fuarında Görüştük.

Fuara katılım amacınız ve beklentileriniz nelerdir?

Kendimizi tanıtmak, yangın dayanıklı ürünleri tanıtmak ve doğru yolu göstermek amacıyla bu fuara katılıyoruz. Türkiye maalesef ucuzcu bir piyasa. Ucuza itibar ediliyor. Burada en çok mücadele ettiğim konu maalesef yangın kapısının üzerine yangına dayanıksız ürünler takılması oluyor. İnsan sağlığı, insan hayatı söz konusu, bir yangın durumunda kapı kolu eriyip giderse, panik farı eriyip giderse, hidrolik inerse nasıl bir sonuçla karşılaşılacağı pek dikkate alınmıyor.

eco schulte

Bu fuarda sergilediğiniz yeni ürünleriniz var mı?

Sergilediğimiz bütün ürünler Türkiye için yeni. Ama en yeni ürünümüz Misat TSY 62. Bu, Dormaya muadil olan bir kapı sistemi ürünü. Kalp sistemi hidrolik. Daha hafif, ihtiyarlara veya çocuklara hitap eden bir ürün. Yani kapıyı açarken zorlanmamalarını sağlıyor. Bütün ürünlerimiz yangına dayanıklı ürünlerden oluşuyor.

eco schulte

Genel olarak ürün çeşitleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

Schulte bir Alman firmasıdır. Eko Schulte olarak biz de firmanın Türkiye temsilciliğini yapıyoruz. Tamamen kapı aksesuarı, menteşe, kilit, panik bar, hidrolik, kapı kolları, yani kapıyı oynatan çalıştıran bütün ürünleri Eko kendi üretiyor.

eco schulte

Müşteri kitlenizi kimler oluşturuyor?

Hem toptancılar, hem de uygulayıcılar müşteri kitlemizi oluşturuyor. Kablo üreten şirketlerimiz var; örnek vermek gerekirse,  Pentek, Mak gibi firmalarla çalışıyoruz. Allah izin verirse Sistem Grup’la çalışacağız. Alpena, Mavi Tuna firmalarıyla şu an görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah her tarafa hitap edeceğiz. Toptancılarla çalıştığımız zaman zaten uygulayıcılar da oradan ürünlerimizi alacak.

eco schulte

Benzer Konular

Yorumlar