TEDARİK DERGİSİ

AKSESUAR - PROFİL

Kale Endüstri Holding Ekibi, 2015e Görkemli Bir Etkinlikle “Merhaba” Dedi

Ocak 01
09:26 2015

Grubun bu yılki sloganı “Birlik Olmak” 

Türkiye’nin lider firmalarından Kale Endüstri Holding, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm çalışanların katıldığı bir yılbaşı organizasyonu düzenledi. Kale ekibine, kıdemlerine göre plaket verilen partide, çalışanlar müzik grubu ve DJ eşliğinde coşkulu bir şekilde eğlendi. Gerek üretim gerekse yönetim süreçlerindeki tüm çalışanlara özel olan yılbaşı organizasyonunda Kale Endüstri Holding ailesi, tüm senenin yorgunluğunu eğlenerek attı.

kale

Toplam 1000 çalışanın katıldığı, 26 ve 28 Aralık olmak üzere iki ayrı gün gerçekleşen yılbaşı etkinliği, saat 19.00’da kokteyl ile başladı.

2015’e girerken temel sloganlarını “Birlik Olmak” şeklinde özetleyen Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen bağlantıda şöyle konuştu:

60 yıldır istikrarlı bir şekilde bugüne gelen markamız ile kullanıcılarımızın güvenini sağlamaktan onur duyuyoruz. Kale’nin başarısının arkasında çok büyük bir ekip var. O ekibe bugüne kadar verdikleri emek için teşekkür ediyorum. Biz bir başarıya imza attıysak hep birlikte attık. Unutmayalım ki; birlik olmak; her gün yeniden keşfetmektir, geleceğin kapılarını aralamaktır ve her daim sağlam kalmaktır. Kale Endüstri Holding, işte bu ana amaçtan yola çıkarak tüm çalışanlarıyla bugünlere gelmiştir ve geleceğe taşınacaktır”

kale

15. yılını dolduran çalışanların plaket dağıtım töreni ve slayt gösteriminin ardından sırayla sahne alan Fasıl ekibi ve Carnaval Turco müzik grubunun performansıyla eğlence başlamış oldu. DJ müziği ile devam eden etkinlikler terasta, ateş başında sucuk ekmek partisi ile sona erdi.

kale

Benzer Konular

Yorumlar