TEDARİK DERGİSİ

AKSESUAR - PROFİL

Merdizayn “Proje Bazında Uygulamacılara Destek Veriyoruz”

Şubat 11
10:25 2015

Merdizayn Firmasından Mehmet Bedir’i Katıldıkları Yapex Antalya Yapı Fuarında Ziyaret Ettik.

Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

1985 yılında kurulduk. Ankara’da Bedirsan olarak başladık: İstanbul’da Merdizayn olarak devam ettik. Şu an merkezimiz İstanbul, İzmir’de de şubemiz var. Biz cephecilere hizmet veren bir firmayız. Proje bazında uygulamacılara destek veriyoruz.  Alüminyum, cam, transparan cephelerde aksesuar üretiyoruz. Cephe ürünleri dışında korkuluk sistemleri üretiyoruz. Modüller üretim yapıyoruz. Cam kapı kolları, cam menteşe sistemleri var, ama projeye göre özel taleplere de cevap veriyoruz. Polisajla 304 kalite paslanmaz çelik uyguluyoruz. Bayrak direkleri yapıyoruz. Genelde bu süreçte Türki Cumhuriyetlere ürün gönderiyoruz.

merdizayn, paslanmaz, çelik, küpeşte, cephe, aksesuarları

Bayilik veriyor musunuz?

Bayilik sistemimiz yok. Proje bazlı hizmet verdiğimiz için bayilik zor oluyor. Uygulamacılar direkt bizimle temasa geçip ürünleri tedarik edebiliyor.

Yapex Antalya Yapı Fuarına katılım amacınızı ve fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

2000 Yılında katılmıştık, bu yılla birlikte bu bizim ikinci katılımımız oldu. Amacımız firmaların, ne tür hizmetler yaptığımızı, ileriye dönük projeleri olduğunda bize ulaşmalarını, tanımalarını sağlamak, hatta bire bir görüşmeler yapmak için burada bulunuyoruz. Genelde İstanbul’da varız. Yapı ve Pencere Fuarlarına da katılıyoruz. İki senedir de İzmir Yapı Fuarına katılıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de bu fuarlara katılmayı düşünüyoruz.

merdizayn, paslanmaz, küpeşte, korkuluk, cephe, aksesuarları

Antalya Yapı Fuarı beklentilerinizi karşılıyor mu?

Muhakkak ki yeri geldiğinde tüketiciler gereksinim duyacaklardır. Bir firma devam ediyorsa ileriki günlerde karşılaşacağız diye sabrediyoruz. Yoksa hemen bir şeyler olsun diye bir acil beklentimiz de yok. Biraz kurumsal olarak düşündüğümüz için ileriye dönük hafızalarda bulunalım düşüncesiyle buralarda yer alıyoruz.

merdizayn, paslanmaz, küpeşte, korluk, cephe, aksesuarları

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz bir mesaj var mı?

Şimdi proje bazında çalıştığımız için kişilerin projeleriyle ilgili istişare etmelerini istiyoruz. Direkt şunu şunu bana verin tarzıyla değil de, proje gelsin, revize edilsin ve tam halini elde ettikten sonra malzeme temin etme yoluna gidilsin. Yani bu konuda bilinçlensinler.

Benzer Konular

Yorumlar