TEDARİK DERGİSİ

TENTE

Üşenmez Tente Bioklimatik Pergola Sistemi

Ocak 31
11:57 2016

Üşenmez Tente Bioklimatik Pergola Sistemi

Ürünün kullanım alanları

Bioklimatik pergola sistemi villa, restaurant, hotel ve kafe benzeri dış mekan kullanımına modern ve estetik bir görünüm katar.

Sağladığı kolaylıklar

Sistem her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana mükemmel görsellik ve termal konfor da sunar. Sistem yaz - kış bütün hava koşullarına karşın rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün ortaya çıkışı ve amacı

Üşenmez Tente müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmek amacıyla bu sistemi geliştirdi. Üşenmez Tente ürün kartelasını genişleterek her türlü istek ve zevke uygun olarak müşterilerine yardımcı olmakta.

Bioklimatik Pergola Sisteminin özellikleri

Bu sistem, opsiyonel olarak güneş kırıcı panellere entegre edilmiş HDD LED, içerden entegreli LINE LED şerit ve gizli SOFT LED aydınlatma seçenekleriyle sunulur. Sistemin etrafını çevreleyen LINE LED şeritler, güneş panelleri tam açık konumdayken de mekanı içerden aydınlatarak, konforlu bir atmosfer oluşturur ve aynı zamanda akşam boyunca yeterli ortam ışığı sağlar. Gizli SOFT LED aydınlatmadaki RGB özelliği ile sarı, beyaz, kırmızı renk dönüşümleri yapabilir. Böylece açık alanlarda lüks ve şık görünüm elde edilir. Ayrıca dimmer opsiyonu sayesinde ortama göre ışık yoğunluğu ayarlanabilir.

ÜŞENMEZ TENTE: 0322.365 50 50

Üşenmez Tente Bioklimatik Pergola Sistemi

Benzer Konular

Yorumlar