TEDARİK DERGİSİ

PVC PROFİL

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği...

Haziran 23
02:00 2016

PVC Profil , PVC kapı, pencere ve Monoblok panjur imalatçısı YAPIPEN Grup , 17 Haziran 2016 Cuma günü Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Çamlık Düğün Sarayı’nda Manavgat protokolüne, iş ortaklarına, bayilerine ve personeline iftar yemeği verdi.

Yaklaşık 27 yıl önce Manavgat’ta temelleri atılan YAPIPEN Grup Şirketleri’nin Genel Müdürü Bayram Ali Yüksel tarafından Bu yıl 25.si düzenlenen İftar yemeğine Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim BÜKÜŞ, MATSO başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Bölge Trafik Amiri Başkomiser Mehmet Akbıyık, Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik, Manavgat Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Manavgat Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Odası Başkanı Abdullah Akça, Manavgat Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Nazif Bıyıklıoğlu , Manavgatlı İş Adamları, Antalya, Alanya, Konya Bölgelerinden gelen YAPIPEN bayi ve distribütörler, iş ortakları ile personel aileleri de katıldı.

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

 “İFTAR ORGANİZASYONLARIMIZA TÜM TÜRKİYE’DE DEVAM EDİYORUZ”

İftar yemeğinde , iftar sonrası okunan duadan sonra günün anlam ve önemine dair konuşma yapmak üzere kürsüye gelen YAPIPEN Grup Genel Koordinatörü Fahrettin DEMİR, “Bu yıl gerçekleşen ve bundan sonraki yıllarda da geleneksel olarak sürdüreceğimiz YAPIPEN GRUP Genel Müdürümüz Bayram Ali Yüksel’in düzenlemiş olduğu iftar organizasyonlarımızı Ramazan ayı içerisinde en çok değer verdiğimiz yöremiz ve doğduğumuz yer olan Manavgat başta olmak üzere Yurdumuzun Diğer Bölgelerinde de sürdürmeye devam etmekteyiz. Bölgemiz ve yakın şehirlerden katılımda bulunduğunuzdan dolayı Sayın Bayram Ali Yüksel ve Yapıpen Grup adına teşekkür ederiz.”  diye konuştu. 

YAPIPEN Grup Genel Koordinatörü Fahrettin DEMİR

“YAPIPEN GRUP MARKALARI TÜM TÜRKİYE’YE MANAVGAT’IN ADINI DUYURDU”

YAPIPEN Grup olarak tescil edilmiş markaları ile CE belgelerine sahip olarak ürünlerini garanti altına alıp kalitesini kanıtladıklarını ifade eden Fahrettin DEMİR, “Öncelikle HAYATI SİZLERE GÜZEL HALE GETİREBİLMEYİ ana felsefemiz olarak kabul etmiş olup, PENHOUSE ve BAYWİN PROFİLLERİ-PVC KAPI PENCERE SİSTEMLERİ , BAYSUN MONOBLOK PANJUR SİSTEMLERİ ve BAYSER İNŞAAT öncü markalarımızla yaşam alanlarınızdaki konforu bir üst seviyeye çıkarabilmek için çalışan Yapıpen Grup ailesi , her yıl olduğu gibi bu yılda kontrollü büyüme hedefinden taviz vermeden ilerlemektedir.” dedi.

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

“YAPIPEN GRUP DÜNYA YA AÇILMAYA DEVAM EDİYOR”

Konuşmasının devamında özellikle ihracat konusuna değinen Fahrettin DEMİR , “Sizlerin sayesinde bu günlere gelmiş ve Yurt Geneline yayılmış olan geniş bayilik portföyüyle , ismini ve markalarını tüm Türkiye ye duyurmuş olan  Yapıpen Grup, bu yıl özellikle ihracat alanında büyük bir aşama kaydetmiştir. Mevcut Yurtdışı Bayi portföyümüzde Bulunan Irak ve Gürcistan’a  ilave olarak KKTC, Azerbaycan, İran, Gine, Kenya, Bosna Hersek-Hırvatistan ve Sırbistan bölgelerinde de Yeni Bayilik anlaşmalarına imza atmıştır.şeklinde sunumuna devam etti.

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

Türkiye geneline yayılmış geniş seçkin bayii ağı ile sektörde yerini aldıklarını belirten Fahrettin DEMİR,  “Davetimizi kırmayıp , katılımda bulunduğunuz için Sayın Bayram Ali Yüksel ve Firmamız Yapıpen Grup adına hepinize teker teker teşekkür eder ve bu duygularla aziz milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, bu Mübarek ayın başta siz değerli misafirlerimiz ve Memleketimiz olmak üzere Tüm Dünya ülkelerine barış ,  huzur , kardeşlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim. diyerek sözlerini tamamladı. 

Yaklaşık 800 kişinin katılımı ile Çamlık Düğün Sarayında verilen iftar organizasyonu  Şirket Genel Koordinatörü Fahrettin DEMİR’ in konuşmasının ardından sona erdi.

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

YAPIPEN GROUP tan çeyrek asırlık İftar geleneği

Benzer Konular

Yorumlar