TEDARİK DERGİSİ

MAKİNE - YAZILIM

ITALMAC'tan Türkiye'ye Büyük Yatırım! ITALMAC Türkiye Ofisi Açıldı

Temmuz 25
05:02 2016

İtalmac TürkiyeITALMAC Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Deniz Çimen'den ITALMAC ve Türkiye Çalışmaları Hakkında Bilgiler Aldık.

ITALMAC 'ı kısaca tanıtır mısınız?

ITALMAC, İTALYA’nın kuzeyinde yer alan Verona şehrinde 2005 yılında kurulmuş bir teknoloji ve makine firmasıdır. Merkez fabrika Verona’da olmak üzere, ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri, sonrasında Malezya ve son olarak Türkiye’de direkt ofisleri bulunmaktadır. Özellikle Alüminyum ve diğer hafif alaşımlı metaller başta olmak üzere, Pvc, Çelik, Fiber, Metal profil ve panel işleme CNC teknolojileri üreten ITALMAC, dünyanın 48 ülkesinde hizmet vermektedir. Sektörün en genç ve dinamik firmalarından biri olan ITALMAC, teknolojiye yaptığı yatırımlar ile her geçen gün iş hacmini büyütmekte, kaliteyi ekonomik olarak müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

ITALMAK NOVA 600

ITALMAC NOVA-600

ITALMAC TÜRKİYE hakkında bilgi verir misiniz?

ITALMAC TÜRKİYE, ITALMAC SRL’nin Türkiye ve Orta Doğu pazarını kontrol etmek, müşterileri ile daha yakın temas sağlamak ve pazar hacmini büyütmek için 2016 Mayıs ayında kurduğu son ofistir. 2010 Yılından bugüne distribütörlük aracılığı ile Türkiye ‘de faaliyet gösteren ITALMAC, 2016 yılı başında alınan karar ile mevcut distribütörlüğün tüm yetkilerini iptal ederek kendi ofisini açmış ve ekibini kurmuştur. Satış ve Satış sonrası hizmetlerinin yürütüldüğü ITALMAC TÜRKİYE Ofisi, sadece makine satışının yeterli olmadığı günümüzde, farklı bir anlayış ile müşterilerine hizmet vermek için sektörel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik, zaman ve işçilik kayıplarını minimize eden yerleşim planlarının bilimsel verilere dayalı olarak hazırlanması, üretimdeki zaman ve iş etütleri ile iş akış ve organizasyon şemaları için görev yetki ve sorumluluklarının gözden geçirilmesi, yapılacak yeni yatırımlar için detaylı analizler içeren raporlar hazırlanması verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden bazılarıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, gerçekleştirdiği projeler ile beğeni kazanmaya devam etmektedir.

ITALMAK PEGASO

ITALMAC PEGASO

Türkiye'de satışınız yaptığınız makineler hakkında bilgi verir misiniz?

TÜRKİYE‘de özellikle Alüminyum ve hafif alaşımlı metallerin kesim ve işlenmesi için gerekli olan tüm CNC ve klasik teknoloji makine ve tezgâhlarımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. CNC makine parkurunda gerekli tüm çözümleri bünyesinde bulunduran ITALMAC, özellikle 3,4 ve 5 eksen CNC profil kesim işleme merkezleri, her tür ve büyüklükte profilin kesilebildiği tek ve çift kafa CNC kesim merkezleri, CNC panel işleme ve ebatlama tezgahları, profili dilimlemek ve işlemek için özel CNC tezgahları ile birlikte otomotiv, medikal, askeri, mobilya, yapı vb bir çok diğer endüstriyel sektörler için özel CNC makine ve tezgahlarını müşterileri ile buluşturuyor.

ITALMAK SPRING

ITALMAC SPRING

Makinelerinizin sektöre sunduğu yenilikler ve kolaylıklar nelerdir?

Özellikle Alüminyum kapı pencere ve cephe sistemleri üreten firmalar için sunduğumuz, daha az alanda maksimum üretim projesi beğeni toplamaktadır. Sadece 5 eksen CNC profil Kesim İşleme Merkezi ve 1 adet Köşe pres makinesi ile tüm üretim adımları tamamlanabilen bir üretim tesisi, zaman, işçilik ve alan tasarrufu ile rakiplerinin birkaç adım ilerisinde yer almaktadır. HERKESİN BİR İŞLEME MERKEZİ OLACAK sloganı ile çıktığımız yolculuğumuzda, özellikle CNC Profil kesim işleme teknolojilerimiz ile HIZLI, GÜÇLÜ, EKONOMİK çözümler sunuyoruz.

ITALMAK ZEUS

ITALMAC ZEUS 470

Katılmayı planladığınız fuarlar var mı?

Dünya genelindeki büyük fuarların tümüne katılan firmamız, yeniliklerini sergilemek için 29 Kasım 2016 tarihinde başlayacak olan Duesseldorf Alüminyum Fuarına ve 2017 yılı Mart ayındaki Tüyap Kapı Pencere Fuarına katılacaktır. Aynı zamanda Amerika ve Asya kıtalarındaki fuarları da takip eden firmamız uluslararası camiadaki bilinirliğini artırmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

ITALMAK ZEUS 570

ITALMAC ZEUS 570

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz bir mesajınız veya öne çıkarmak istediğiniz bir konu var mı?

Son günlerde edindiğimiz bazı bilgilere göre, kendisini ITALMAC satıcısı veya çözüm ortağı olarak tanıtan bazı kişi veya kişiler ITALMAC ismini kullanarak kendi ürünlerini satmaya çalışmakta ve kişileri/firmaları mağdur etmektedir. Bu konuda belirtmek isteriz ki, ITALMAC TÜRKİYE ofisi, ITALMAC SRL ‘nin Türkiye ve Orta Doğudaki satış ve satış sonrası hizmetleri için tek yetkili kuruluştur. Eski distribütörün tüm yetkileri elinden alınmış olup, başka hiç kimse belirtilen bu konularla ilgili yetkili değildir. Bu vesile ile siz değerli kamuoyunun bilgilerine arz eder, ITALMAC ismini kullanan bu şahıs veya şahıslara itibar etmemenizi rica ederiz.

ITALMAK ONIX

ITALMAC ONIX

İtalmac Türkiye

Benzer Konular

Yorumlar