TEDARİK DERGİSİ

SUNDURMA

Egebeta, Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nda Otomatik Dış Perde Sitemi Uygulamasını Tanıttı

Kasım 30
09:50 2016

Sundurmacı

Pratik Sundurma, Kapı & Pencere, Panjur ve Kepenk Sistemleri Sektöründe Hizmet Veren Egebeta, Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nda Otomatik Dış Perde Sitemi Uygulamasını Tanıttı.

02-05 Kasım 2016 tarihleri arasında, İzmir Gaziemir’de gerçekleştirilen Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nda Egebeta standını ziyaret eden konuklara bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, otomatik dış perde sisteminin veranda, pencere önü gibi yerlerde güneşin etkisini %50 azaltıldığını söyledi.

Otomatik dış perde sistemi uygulanan yerlerde günde 12 saat çalışan klimanın 4 saat çalışmasının yeterli olduğu bilgisini veren Alişer, perdenin enerji verimliliği adına önemli tasarruf sağladığını kaydetti.

 

Enerji tasarrufu sağlıyor

Günümüzde hem güvenlik hem de ısı yalıtımı için kullanılan panjurların artık yetersiz kaldığını söyleyen Gafur Alişer, “Panjurlar naif yapıları nedeniyle güvenlik için yeterli değil. Konutlarda yapılan doğrama uygulamaları da artık ısı yalıtımı sağlıyor. Bu nedenle çağımıza uygun otomatik dış perde sistemi panjurlara göre bir adım öne çıkıyor. Yaz aylarında silikon cephe yapılan yerlerde de klimalar yetersiz kalıyordu. Bu perde sistemi sayesinde ısının %50 oranında etkisi azaldığı için önemli bir tasarruf imkanı da doğdu. Yalıtımlı evlerde kullanılan otomatik dış perde sistemi hem şık, hem de kullanışlı özellikleriyle ilgi görüyor. Sıcak bölgelerde yaşayan herkes bunu yaptırmalı diye konuştu.

Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nın sektör adına önemli olduğuna da değinen Alişer, fuarın fuarın Egebeta için müşterileriyle buluşma noktası olduğunu ve sundurma, otomasyon sistemleri, bariyer, garaj kapıları gibi farklı ürünleri de tanıttıklarını sözlerine ekledi.

Gafur Alişer, Sinem Alişer

Gafur Alişer - Sinem Alişer

Kumandalar tek telefonla kapıda

Sektörde önemli bir yeniliğe imza attıklarını hatırlatan Gafur Alişer, Egebeta markalı uzaktan kumanda talebinde bulunan müşterilerinin kumandalarını bir telefonla kapılarına kadar teslim ettiklerini açıkladı.

Uygulama hakkında bilgi veren Gafur Alişer, otomasyondaki yeni gelişmeleri müşterilerine anlatarak projelere değer katmayı hedeflediklerini söyledi.

Alişer, “Durmaksızın müşteri ziyaretlerine davam ediyoruz. Otomasyondaki tüm gelişmeleri onlarla paylaşıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla uzaktan kumanda talep eden müşterilerimize bir telefonla, kumandalarını cüzi bir ücretle kapılarına kadar ulaştırıyoruz. Otopark otomasyonunda hızlı geçiş sistemlerini kullanıyoruz. İsteyenlere kumandanın yanı sıra; pasif vericiler aracılığıyla araç tanıma sistemiyle de sitelere giriş yapabiliyor” dedi.

Egebeta, Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nda Otomatik Dış Perde Sitemi Uygulamasını Tanıttı

Ege’de Büyüyoruz

Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, İzmir Uşak, Balıkesir ve Muğla bayiliklerinin ardından, yeni bir yatırıma imza atarak hizmet kalitesini Çeşme’ye de taşıdıklarını belirtti. Kapı ve Panjur sektöründe 23 yılı geride bırakan Egebeta olarak Çeşme bölgesinde kısa sürede 70’i aşkın projeye imza attıklarını dile getiren Gafur Alişer, yeni iş görüşmelerinin de sürdüğünü belirtti.

Çeşme şubesinde Egebeta markalı tüm ürünlerin sergileneceği 200 m²’lik hizmet binasında teknik servis hizmeti de verdiklerinin altını çizen Gafur Alişer sözlerine şöyle devam etti: “Otomasyon sektöründe otomatik kapı, panjur, veranda, bariyer gibi sistemleri tek çatı altında sunuyoruz. www.egebetaburada.com adlı web sitesiyle tüketicilere ulaşıyoruz. İzmir’deki bir saatte acil servis ve teknik servis hizmetini Çeşme’de de sürdürüyoruz”.

Egebeta, Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nda Otomatik Dış Perde Sitemi Uygulamasını Tanıttı

Egebeta, Turkeybuild İzmir Yapı Fuarı’nda Otomatik Dış Perde Sitemi Uygulamasını Tanıttı

Sundurmacı

Benzer Konular

Yorumlar