TEDARİK DERGİSİ

PENCERE - CEPHE

Şişecam Düzcam, VolgaStroyExpo 2017 Fuarı’nda yenilikçi yapı malzemelerini tanıttı

Mayıs 09
09:01 2017

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda olan Şişecam Düzcam, VolgaStroyExpo 2017 Fuarı’na katıldı. 25-28 Nisan tarihleri arasında Rusya Kazan’da düzenlenen fuarda, yenilikçi yapı malzemeleri ve ileri teknoloji ürünleri hakkındaki gelişmeleri sektör profesyonelleriyle paylaştı.

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, 25-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Rusya Kazan’da düzenlenen VolgaStroyExpo 2017 Fuarı’ndaki yerini aldı.

Tataristan Cumhuriyeti İnşaat, Mimarlık ve Konut Bakanlığı, Kazan Belediyesi ve Tataristan Cumhuriyeti İnşaat Sanayicileri Odası desteğiyle gerçekleştirilen VolgaStroyExpo 2017 Fuarı’na,  Tataristan Cumhuriyeti’nin üst düzey devlet temsilcileri de katıldı.

30 metrekarelik standında ileri teknoloji ürünlerini sergileyen Şişecam Düzcam, sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu fuarda enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü gibi özelliklerinin yanı sıra dekoratif unsurlarıyla öne çıkan camlarını tanıttı.

Kazanskaya Yarmarka Exhibition Center’da düzenlenen VolgaStroyExpo 2017 Fuarı’nda Şişecam Düzcam standını ziyaret edenler; başta temperlenebilir ısı kontrol kaplamalı cam Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam Nötral 71/53, ısı ve güneş kontrol kaplamalı cam Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Nötral 62/44, Nötral 50/33 ve Nötral 71/43, güvenlik camı Şişecam Ultra Clear Lamine, ekolojik ayna Flotal E, düşük demirli ayna Flotal Ultra Clear, parlak boyalı dekoratif cam Şişecam Boyalı Cam, Şişecam Buzlu Cam  “Puzzle” ve “Çakıl’’ olmak üzere Şişecam Düzcam’ın ileri teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirildi.

Benzer Konular

Yorumlar