TEDARİK DERGİSİ

TENTE

Üşenmez Tente “Dört Mevsim Tente Sistemlerimiz 2014 Yılının En Çok Talep Gören Ürünü Oldu”

Aralık 14
10:30 2014

Manolya Yeşiltaş

üşenmez tente

Üşenmez Tente Proje Müdürü Manolya Yeşiltaş ile 2014 yılı çalışmaları ve 2015 yılı hedefleriyle ilgili görüştük. 

2014 Yılını firmanız açısından değerlendirir misiniz, ne gibi çalışmalar yaptınız? 

2014 yılını firmamız açısından çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Yurt içi ve dışı çalışmalarımızda çok güzel projelere imza attık. Bu sene yurt dışı projelerimize ağırlık verdik. Almanya, Hollanda, Fransa, Azerbaycan, Irak, Kıbrıs, Gürcistan, Katar gibi ülkelerde montajlarımızı gerçekleştirdik. Avrupa’daki birçok ülkede sıcak temasımız devam etmektedir. Bunun haricinde 2014 yılı içerisinde iş güvenliği konusunda ekibimize verilen eğitimler ve tatbikatlar sayesinde alt yapımızı oldukça güçlendirdiğimizi düşünüyorum. 

üşenmez tente

2014 yılında piyasaya sunduğunuz ürünleriniz hakkında bilgi verir misiniz ? 

2014 yılında da müşterilerimize ürünlerimizi geliştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünlerimizde aydınlatma konusunda çeşitli opsiyonlarımız mevcut. Dimmer ayarlı alıcılar kullanarak aydınlatma şiddetini ayarlama şansını müşterilerimize sunuyoruz. Güneş ışığı giriş açısını düzenlemek amacıyla ürünlerimizi güneş kırıcılarla entegre ettik. 2014 yılı mimarlara yönelik organizasyonumuzda lansmanını gerçekleştirdiğimiz 2015 yılında satışa sunacağımız Somfy Box sayesinde ise kumandaya gerek kalmadan android ve ios yazılımlarından da müşterilerimize ürünlerimizi kontrol etme imkânını tanıtmayı planlıyoruz. 

2014 yılında en çok talep gören ve tercih edilen ürünleriniz neler oldu ? 

2014 yılında en çok talep gören ve tercih edilen ürünlerimiz yaz kış kullanıma olanak veren dört mevsim tente sistemlerimizdir. Bunun haricinde açık hava kullanımlarında öne çıkan kasetli tente ve şemsiyelerimiz de revaçtadır. 

üşenmez tente

2014 yılında hangi fuarlara katıldınız ? 

2014 yılında Adana İnşaat Fuarına katılımcı olarak ürünlerimizi tanıttık. Bunun haricinde ziyaretçi olarak yurt içi ve yurt dışı yapı-inşaat-tente-otomasyon konulu fuarlara kendimizi geliştirmek adına katılıyoruz. 

2015 yılı için hedefleriniz ve yapmayı planladığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz ? 

2015 yılı için hedeflerimiz arasında yerel fuarlara katılarak daha fazla kullanıcıya ulaşmak istiyoruz. Türkiye geneli projelerimize devam ediyoruz yalnız yurt dışı projelerimize de ağırlık vermeyi planlıyoruz. Bu bağlamda hedeflerimiz arasında İngiltere ve ABD gibi gelişmiş ülkelerde de adımızdan söz ettirmeyi planlıyoruz. 2014 senesi içerisinde mimarlara yönelik olarak düzenlemiş olduğumuz organizasyonlarımıza 2015 yılında da devam etmeyi hedefliyoruz. 

üşenmez tente

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz bir mesajınız veya öne çıkarmak istediğiniz bir konu var mı ? 

Okuyucularımıza iletmek istediğim mesajım bir sistem alırken hangi firmadan aldıkları, ürün teknik özellikleri ve maddiyatı aynı kefeye koymamaları yönünde olacaktır. Ne kadara ne aldıkları konusunda ince eleyip sık dokumalarını öneririm. Çünkü günümüzde hala SGK’ sız işçi çalıştırıp, faturasız iş yapan merdiven altı diye tabir ettiğimiz zihniyet devam etmektedir. Bu konuda da tente kullanıcı grubunun dikkatli ve özverili olması gerektiğini düşünüyorum. Biz firma olarak 1987 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Bu da müşterinin  memnuniyetini, gücümüzü, profesyonelliğimizi yansıttığı kanaatindeyim. Değinmek istediğim bir diğer husus ise tente sektörünün de artık teknolojiye uyum sağlamasıdır. Bu sebeple alanında uzman olan mimar ve mühendisler ile çalışarak sorunsuz hizmet verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Böylece mimari açıdan estetik kaygı değerlendirilirken aynı zamanda statik açıdan da sistemin mukavemeti çalışma şartları göz önünde bulundurulacağına inanıyorum. Müşterilerimize her türlü ihtiyaçlarına cevap olacak ürünlerimiz mevcuttur. Profesyonel hizmet için bir telefon kadar onlara yakınız, adımız gibi üşenmeden her şekilde elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz. 

üşenmez tente

üşenmez tente

Benzer Konular

Yorumlar