TEDARİK DERGİSİ

ÇELİK KAPI

Kale Kapı Pencere Sistemleri 15. Uluslararası İstanbul Pencere Fuarında

Mart 31
03:08 2014

Kale Kapı Pencere Sistemlerinden Şehirlerin Yeni

Mimarisine Uygun Güvenlik Teknolojisi  Ürünleri 

Modern ve özgün tasarımlarla geliştirilmiş, her koşulda güvenlik sağlayan ürünleri ile kapı ve pencere sistemleri sektörünün önde gelen markası Kale Kapı Pencere, 12 – 15 Mart tarihleri arasında düzenlenen 15. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiliyor. 

KALE

Kale Kapı Pencere Sistemleri Tüyap’ta düzenlenen fuarda, Kale Kilit, Kale Çelik Eşya ve Kale Kilit Dış Ticaret ürünlerinin de sergileneceği 2.salonda bulunan 213/A nolu standında, şehrin değişen ve gelişen mimarsine uygun, güvenlik, estetik ve pratikliği bir arada sunan ürünlerini sektör profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

KALE


Yükünüzü Hafifletecek Tasarım; Kale Kaldır-Sür
 

Gelişen modern mimarinin ortaya çıkardığı yalın tasarım anlayışı, konutlarda gün ışığından ve dış mekânın görünebilirliğinden azami düzeyde faydalanma isteği yapılarda bir takım değişikliğe neden oluyor. Yeni yapılar duvar sayısı az sayıda hatta yok denecek şekilde ve ışığı bölen profil detaylarının minimum seviyeye indirilecek şekilde tasarlanıyor. Bu değişiklikleri sağlayabilmek için de çok büyük ve ağır hareketli kapıları taşıyabilecek, bunun yanında kusursuz yalıtım sağlayabilecek bir mekanizma ihtiyacı ortaya çıkıyor. Kale Kaldır-Sür Sistemi , bu ihtiyacı karşılama hedefiyle hazırlanmış bir ürün. Maksimum ağırlığı 300 kg ve boyutları 300 cm x 250 cm e kadar olan kapıları taşıyabilecek bir sistem olan Kale Kaldır-Sür, sektör profesyonellerinin ve uygulayacıların beğenisine sunuluyor.

KALE 

Konutlarda Kale Kancalı Kilitli Kapı İspanyoleti ile Güvenlik ve  Mükemmel Yalıtım 

KALE

PVC kapılarda tercih edilebilecek Kale Kapı Pencere Sistemleri’nin yeni ürünü Kale Kancalı Kilitli Kapı İspanyoleti, modern tasarımı sayesinde düşük kol kuvveti ile kilitleme imkanı sunuyor. Kale Kancalı Kilitli Kapı İspanyoleti çok noktadan çevresel kilitleme özelliği ile kapılarda ekstra güvenlik sağlarken kapının alt ve üst noktalardan esnemesine izin vermiyor. Bu özelliği ile birlikte yüksek katlı binalarda da rüzgâr basıncına karşı mükemmel yalıtım sağlıyor. Montajı ve kullanımı oldukça kolay olan Kale Kancalı Kilitli Kapı İspanyoleti, yaşam alanlarına pratik çözümler getiriyor. 


 

 

 


Kale Luna ile Alüminyum Pencere Özgürlük 

KALE


 

Kale Luna Alüminyum Çift Açılım Sistemi güvenlik, işlevsellik ve estetik prensipleriyle tasarlanmış, pratik montajı ile ayar yapabilme özelliğinin yanında gümüş renkli Alkali Çinko yüzey kaplaması ile korozyona karşı koruma sağlayarak Kale Kapı Pencere markasının alüminyum pencere sistemlerinde uzun ömürlülük özelliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Kale Luna Alüminyum Çift Açılım Sistemi, kolun pozisyonuna göre istenirse ön taraftan tam bir açılım sağlarken; kolun yukarıya doğru çevrilmesiyle istenirse de üstten havalandırma imkânı sunuyor. Özellikle havalandırma konumunda sağladığı çift emniyet sayesinde, çocukların kolu çevirip pencereyi açık konuma getirmesini önleyerek karşılaşılabilecek riskli durumların önüne geçiyor.    Kale Atlas Bilinen Tüm Standartların Üzerinde 

KALEAlüminyum pencerelerin en çok tercih edilen ürünlerinden olan Kale Atlas Ağır Yük Makası, çok katlı rezidans, iş merkezi ve modern camlı binaların giydirme cephe yüzeylerinde pratik kullanımının yanı sıra modern ve şık bir görüntü sağlıyor. 50.000’den fazla açılıp kapanabilme özelliğinin yanı sıra çeşitli boy alternatifleri olan Kale Atlas, güçlendirilmiş yeni tasarımı ile sektör profesyonellerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. 

Bu ürünlerin yanı sıra, tam ve yarım otomatik seçenekleri ile devrilmeli sürme (çekme sürme) ve farklı taşıma kapasitesine sahip kaldırmalı sürme modelleriyle, yüksek ısı yalıtımı sağlayan Aksu sürme sistemleri, Toros kilitli kapı ispanyoleti,  Safir tek kanat çift açılım ve çift kanat çift açılım sistemleri, ve havalandırma makası bağlama özelliği ile Düden ve Göksu tek açılım/sürme sistem ispanyoletleri, havalandırma makasları, çelik menteşeler ve aksesuar grupları da fuarda sergilenecek ürünler arasında yer alıyor.

KALE

Dünya’da Bir İlk: Yüksek Ses ve Yüksek Güvenlik Kale Alarmlı Silindir! 

Kale Kilit tarafından 2013 yılının 2. yarısında pazara sunulan,  Dünya’da ilk, yenilikçi ürünü Kale Alarmlı Silindir de fuarda yer alıyor. En çok kullanılan hırsızlık yöntemlerinden biri olan silindirin kırılmasıyla gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen Kale Alarmlı Silindir içindeki aktivasyon çubuğunun kırılmasıyla silindirin içindeki alarm devresini de tetikleyerek çıkardığı 80 dbA şiddetindeki ses ile yarattığı caydırıcılık özelliğiyle yaşam alanlarında yüksek güvenlik sağlıyor. Üretim tarihinden itibaren yaklaşık 6 yıl pil ömrü olan alarm sistemi, pili bittiğinde mekanik olarak kullanılmaya devam ediyor. 

KALE

Çelik kapı sektörünün Türkiye’deki jenerik markası olan Kale Çelik Kapı’nın üst düzey güvenlik ve estetiği bir arada sunan yeni modeli Twins ile K87 kapılarını ziyaretçilerle buluşturuyor.

 KALE

Kale grubunun 60 yıllık tecrübeyi ileri teknoloji ile birleştirdiği şirketi Kale Kilit Dış Ticaret’in ürünleri Yeni Lüks Seri Kilitler, Yeni X10, Geçiş Kontrol Üniteleri ve Cam Kapı Aksesuarları da fuarda sergilenecek ürünlerin arasında yer alıyor.


Benzer Konular

Yorumlar