TEDARİK DERGİSİ

ÇELİK KAPI

Çelik Kapıda Hırsızlığa Karşı Garanti

Eylül 09
01:09 2014

Çelik kapı sektörünün lider markası Sur Çelik Kapı'dan Türkiye'de ve dünyada ilk kez hırsızlığa karşı 5 yıllık garanti.

Çelik kapı sektöründe trendleri belirleyen marka Sur Çelik Kapı, dünyada ilk defa “hırsızlığa karşı 5 yıl garanti” veriyor. Sektöründe birçok ilki gerçekleştirerek dikkat çeken, camdan, doğal taştan çelik kapı üreten Sur Çelik Kapı, 50 civarında özgün patentli ürünü ile kapı sektörüne yön veriyor.

tacettin pekgüzel, sur çelik kapıSur Çelik Kapı Genel Müdürü Tacettin Pekgüzel, EN 1627 test sonuçlarına göre dünyanın en güvenli çelik kapısı ünvanına sahip olduklarını belirterek; " Çelik kapılar, orijinal adıyla yüksek güvenlik kapılarıdır. Tercih edilen kapının, uluslararası standartlara uygun üretilmiş olmasına dikkat edilmeli. Hırsızlık olaylarına karşı evleri koruma altına almanın ilk koşulu kapıdan başlıyor. Ancak insanlar sertifikalarına bakmadan çelik kapı alıyor ve talihsiz bir olayda bunun bedelini de ağır ödüyorlar." dedi.

Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımları ile çelik kapı sektöründe fark yarattıklarını ve  güvenlik özellikleriyle dünyada öncü durumda olduklarını ifade eden Pekgüzel, " Isı, ses yalıtımı ve yangına dayanıklılık kriterleri diğer güvenlik kriterleri kadar önemlidir. Binada yaşanacak su baskını ve yangın gibi olumsuz durumlarda çelik kapıların yalıtım özellikleri ön plana çıkıyor. Bu olumsuz durumlarda kapıların hiç bir şekilde etkilenmeden evinizi su ve yangına karşı koruması gerekiyor" dedi.

Pekgüzel, Aydın'da 50 bin adet çelik kapı üretim kapasitesine sahip fabrikamızda inovatif ürünler üreterek sektöre yön verdiklerinin altını çizerek, "Sadece Türkiye'de değil dünyada hırsızlığa karşı  garanti veren ilk ve tek marka olduklarını" belirtti. 

sur çelik kapı

sur çelik kapı


Benzer Konular

Yorumlar