TEDARİK DERGİSİ

ÇELİK KAPI

Sur Çelik Kapı Cam ve Taş Serisi ile Çelik Kapıyı Yeniden Yorumladı…

Eylül 19
10:51 2014

Cam Serisi Antrasit


Kapınızı Yeniliğe Açın!

Ar-Ge çalışmalarıyla çelik kapı sektöründe fark yaratan marka Sur, Cam ve Taş serileriyle yeniliği kapınıza getiriyor. Çelik kapı yüzeyinde klasik malzemelerin yerine kullanılan cam ve doğal taş ile ev dekorasyonunda farklılığı kapıdan başlatabilirsiniz.

sur çelik kapı

Cam Serisi Beyaz

Dünyanın İlk Cam Çelik Kapısı

Camın, çelik ve alüminyum malzemelerle uyumlu bir şekilde kullanılarak asil bir görünümün oluşturulduğu Cam serisi, yaşam alanlarına eşsiz bir bakış açısı katıyor. Siyah, beyaz ve antrasit renk alternatifleriyle üretilen “Cam Kapı” çelik kapıda yenilikçi bakış açısıyla fark yaratıyor. Sade ve parlak görünümüyle dikkat çeken Cam Çelik Kapı, evinizde şıklığı kapıdan başlatıyor.

sur çelik kapı

Taş Kapı Kalsedon Kapi

Doğal Olarak Taş Kapı

Ahşap ve alüminyumun taş yüzeyle uyumlu bir şekilde kullanılarak doğal görünümün oluşturulduğu Taş Kapı ile doğal görünümü yaşam alanlarına taşımak mümkün oluyor. Antrasit renkte doğal taş kullanılarak üretilen “Taş Kapı” çelik kapıda tasarım kalıplarının dışına çıkarak doğallığa kapı açıyor. Sade tasarım ve doğal görünümüyle güvenlik için gerekli tüm detaylar düşünülerek tasarlanan seri ile gerçek güvenlik her zaman kapınızda.  

sur çelik kapı

Taş Kapı

Tasarımın yanı sıra yüksek güvenliğin ön planda olduğu Cam ve Taş serisinde 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. 

Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Sur, kapısında asil şıklık arayanlar için Cam ve Taş serilerini sunuyor.

Benzer Konular

Yorumlar