TEDARİK DERGİSİ

ÇELİK KAPI

Falez Çelik Kapı Türkiyenin 210 Noktasında Aktif Bayimiz Var

Ocak 31
04:12 2015

Falez Çelik Kapı Satış Müdürü M.Ünal Tükel’i Katıldıkları Konya Yapı Fuarında Ziyaret Ettik.

Konya Yapı Fuarı’na katılma amacınızı ve fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Konya Yapı Fuarı’na bu ikinci katılışımız. İlk olarak bundan 3 yıl önce katılmıştık. Güzel bir pazar elde ettik, verimli olacağını düşündük. Ama geçen sene İstanbul’daki yapı fuarıyla çakışmasıyla planlarımızı bozmuştu. Bu sene biraz daha önceden hazırlanarak Konya Yapı Fuarı’na katılmaya karar verdik. Konya merkezde zaten güzel bir pazarımız var, fakat marka imajımızı yenilemek, ve en önemlisi de bu sene çıkardığımız yeni ürünlerin tanıtımını yapmak amacıyla bu fuarda yer aldık. Burada hem ürünlerimizin tanıtımını yapıyoruz, hem de yeni müşterileri portföyümüze katmak için ziyaretçileri bekliyoruz.

falez çelik kapı

2014 Yılında piyasaya sürdüğünüz yeni ürünleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?

2014’te özellikle trendi biraz daha değiştirdik. Sadelik ve lüksün üzerine yoğunlaşarak daha sade, daha dekoratif çizgiler, daha çift renkli ürünlerle şu anda hizmet vermekteyiz.

falez çelik kapı

Konya’da uygulama yapıyor musunuz? Bayilikleriniz var mı?

Fabrika olarak bizim şu anda Türkiye’nin 210 noktasında aktif olan bayilerimiz var. Konya’da bunlardan bir tanesidir. Konya merkezde proje ağırlıklı çalışan bir bayimiz mevcut. Yıllık ortalama 3 bine yakın proje işi yapma kapasitesi olan ekipleriyle, araçlarıyla Konya merkeze hizmet veren bir firmayız.

falez çelik kapı

Yeni ürünlerinizdeki değişiklikler sadece görsel özellikler mi, yoksa nitelik olarak da değişiklikler var mı?

Ürünlerimizde görsel açıdan değişiklikler yaptık. Detay olarak aynıyız. Ama görsel açıdan, sağlamlık açısından ve en önemlisi de estetik açıdan ürünlerimizi çok daha geliştirerek daha Avrupai bir hale getirdik. Biz sadece çelik kapı üreten bir firmayız. Çelik kapıda A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek bütün sorunlara çözüm olan ürünler üretmeye çalışıyoruz.

falez çelik kapı

falez çelik kapı

Benzer Konular

Yorumlar