TEDARİK DERGİSİ

KÜPEŞTE

Ekol Metal Yeni Kare Korkuluk Sistemleriyle Bursa Yapı Fuarına Katıldı

Kasım 30
02:27 2014

Katıldıkları Bursa Yapı Fuarında Ekol Metal Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tekeli ile görüştük.

Bursa Yapı Fuarına katılma amacınızı ve fuardan beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Bu ikinci katılışımız. İki yıl önce Beşel Alüminyum olarak katılmıştık. Şu anda firmayı değiştirdik, Ekol Alüminyum olarak bu bizim ilk katılışımız. Biz uygulama, aksesuar satışı ve sektörde bu işle uğraşan firmalara malzeme tedariki yapan bir firmayız, amacımızı da ulaşamadığımız müşterilerle irtibat kurmak ve kendimizi görünür kılmak olarak açıklayabiliriz.

ekol metal alüminyum, korkuluk

Fuarda sergilediğiniz yeni ürünleriniz neler?

Yeni ürün olarak kare korkuluk sistemlerimizi sergiliyoruz. Daha önceki sistemler hep yuvarlaktı. Boru şekilleri tamamen yuvarlaktı. Şimdi tamamen kareye dönüştü. İnsanlar artık yuvarlak hatlardan sıkıldığı için kare sisteme geçildi. Yine villalar, özel villalar, özel projeler için pleksi olarak ürünlerimiz var. Ürünlerimiz genellikle alüminyum korkuluk, krom korkuluk, pleksi korkuluk, silikon cephe, alüminyum kompozit cephe ve alüminyum doğramadan oluşuyor.

Çalışma alanlarınız genellikle hangi bölgeler?

Merkezimiz Konya’da. Bursa Üçevler’de, Antalya Manavgat E-5 yolunun 15. kilometresi üzerinde, Kocaeli’de, Edirne’de, Sakarya’da yerlerimiz var. Aynı zamanda Ukrayna’da iki yerimiz var.

Önümüzdeki dönemde katılmayı planladığınız başka fuarlar var mı?

Önümüzdeki dönemde İstanbul Yapı Fuarı’na katılmayı düşünüyoruz. Antalya Yapı Fuarı’na zaten sürekli katılıyoruz. 

Benzer Konular

Yorumlar