TEDARİK DERGİSİ

Künyemiz

Tedarik Dergisi olarak Kapı & Pencere sektörlerimizin en hızlı ve etkin biçimde hedef kitlesine ulaşabilmesini sağlamak ilkesini kendimize misyon edindik. 

Vizyonumuz ise; hep birlikte www.tedarikdergisi.com.tr ’yi Dünyada Kapı Pencere sektörünün başvuru kaynağı olarak kullanılmasını sağlamak, ülkemiz ile dünyanın çeşitli ül­kelerindeki firmaları birbirleri ile buluşturarak, ticaret hacmimizi artırmak ve firmalarımızın iş imkanlarını artırarak ülkemize bir katma değer kazandırmaktır. 

Dünyada ve ülkemizde yapı­lan kaliteli ürünlerin başka ülkelere tanıtımını yapmak bizim için bir görev olmuştur. 

Tedarik dergisi yıl boyunca tüm firmalarımızın masasında bulunması gereken bir başvuru kaynağı olarak hazırlanıp siz değerli okuyucularımıza sunulmaktadır. 

Her yıl Kapı & Pencere fuar sayımız, www.tedarikdergisi.com.tr sitemiz ile birlikte haftalık haber reklam ürün tanıtımı ile desteklenerek tüm sektöre yayılan çok geniş bir kullanım ağı oluş­turmaktadır. 

Siz değerli iş ortaklarımızın her türlü yenilik ve gelişme, aktivite etkinlik ve organizasyon hatta acil duyurular için tüm sektöre en kısa sürede ulaşma imkânı www.tedarikdergisi.com.tr ile gerçekleşecektir.