Haber Detayı
19 Ekim 2018 - Cuma 23:12 Bu haber 35439 kez okundu
 
Güçlü cepheler için akıllı çözümler: Bostik Cephe Sistemleri
Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarının yapıştırıcı uzmanı Bostik, cephe sistemleri için güçlü çözümler sunuyor.
ÜRÜN HABERLERİ Haberi
Güçlü cepheler için akıllı çözümler: Bostik Cephe Sistemleri

Endüstriyel üretim, İnşaat ve Tüketici pazarlarının yapıştırıcı uzmanı Bostik,  cephe sistemleri için güçlü çözümler sunuyor. Prestijli projelerde referans sahibi olan Bostik, yapıların standartlarını yükseltmeyi, teknolojik ürünler üreterek yaşanılan mekânların konforunu arttırmayı amaçlıyor. Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesiyle, yüksek kalitede yenilikçi ve inovatif çözümler üretiyor. Uluslararası kriterlere göre üstün performans özellikleriyle donatılmış olan Bostik WeatherSeal, Bostik Construction ve Bostik MSP 2720 sızdırmalara geçit vermiyor. EN 15651 standardına göre CE belgelendirmesi ve CE işaretlemesi olan Bostik cephe sistemleri güvenli, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

 

Bostik WeatherSeal Cephe Silikonu

 

Bostik WeatherSeal Cephe Silikonu

 

Nötral-alkoksi kürlemeli, yaşlanmaya, hava şartlarına ve UV ışınlarına dayanıklı,  özellikle dış cephe uygulamaları için formulize edilmiş bir silikondur. Nötral – alkoksi sertleşme esaslı Bostik WeatherSeal nötral silikonlar; yüzeye yapışma, elastikiyet ve yaklaşık 20-25 seneyi bulan uzun ömürleri sayesinde nötrsilikon teknolojisinde gelinen son noktadır. Bostik WeatherSeal strüktürel cam cephelerde, klasik ve planar cephelerde, ışıklık sistemlerinde, giydirme cephelerde, silikon cephelerde, alüminyum ve PVC doğrama sistemlerinde, cam cephe sızdırmazlık işlerinde, derz izolasyonunda sızdırmazlık amaçlı kullanıma uygundur.

 

Bostik Construction İnşaat Silikonu

 

Bostik Construction İnşaat Silikonu

 

Nötral-oxime kürlemeli, içerde ve dışarıda çok amaçlı,  fuga sızdırmazlık malzemesi olarak kullanım için tasarlanmış inşaat silikonudur. UV‘ye karşı yüksek dayanıma ve elastikiyete sahip olan Bostik Construction; sıhhi tesisat, doğrama,  cephe montaj işlerinde dolgu ve sızdırmazlık malzemesi olarak güvenle kullanılmaktadır. Bostik Construction, kullanıcılarına 25 farklı standart renkle beraber her tür RAL kodu / özel renk üretim avantajı ile çok çeşitli renk seçenekleri sunar.

 

Bostik MSP 2720

 

Bostik MSP 2720

 

SMP esaslı yeni nesil sızdırmazlık malzemesidir. Özellikle alüminyum, PVC, ahşap ve metal cephe sistemleri, kapı-pencere doğramalarında güvenle kullanılmaktadır. SMP esaslı teknolojisiyle cephe sızdırmazlık malzemesi Bostik MSP 2720, UV ve dona dayanıklıdır. Süper elastiktir ( 500) ve her türlü malzemeye yapışabilir Uygulama esnasında astar gerektirmez, kullanıma hazırdır ve üzeri boyanabilir. Zayıf kimyasallara dayanıklı olan Bostik MSP 2720, çevre dostudur. Çözücü,  solvent, izosiyanat gibi kimyasallar içermez. Shore A Sertliği ~ 25 olan ürün, düşük hacim kaybı, hızlı kürlenme ve yüksek elastikiyet özelliklerinin yanında renk (beyaz, siyah, kahve, gri) ve ambalaj (kartuş veya sosis) alternatifleri ile sektörde aranılan ilk ürünler arasında yer almaktadır.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı