Haber Detayı
19 Temmuz 2020 - Pazar 16:32 Bu haber 31182 kez okundu
 
Modern Banyolar İçin İkonik Bir Tasarım
Creavit, Premium banyo mobilyası kategorisinde tasarladığı FLAT ile modern banyolar için ikonik bir ürün sunuyor. 160 cm’lik Palazzo renk lake kaplama gövdeye sahip FLAT, suya dayanıklı geniş granit tezgahı ile göz dolduruyor. Tezgah ve gövde birleşiminde kullanılan ayna detayı ise tasarımda göze çarpan farklılıklardan sadece biri. 100cm’lik yuvarlak aynası ile kullanıcısına ekstra geniş bir görüş sağlarken, dokunmatik led aydınlatması sayesinde ortam ışından bağımsız, tatmin edici bir kullanım deneyimi sunuyor.
ÜRÜN HABERLERİ Haberi
Modern Banyolar İçin İkonik Bir Tasarım

Creavit,  Premium banyo mobilyası kategorisinde tasarladığı FLAT ile modern banyolar için ikonik bir ürün sunuyor.  160 cm’lik Palazzo renk lake kaplama gövdeye sahip FLAT, suya dayanıklı geniş granit tezgahı ile göz dolduruyor. Tezgah ve gövde birleşiminde kullanılan ayna detayı ise tasarımda göze çarpan farklılıklardan sadece biri. 100cm’lik yuvarlak aynası ile kullanıcısına ekstra geniş bir görüş sağlarken, dokunmatik led aydınlatması sayesinde ortam ışından bağımsız, tatmin edici bir kullanım deneyimi sunuyor. 

 

Gündelik kullanılan kişisel bakım, sağlık ve kozmetik ürünleri için geniş granit tezgahı sayesinde bolca alan özgürlüğü sunan FLAT, 160 cm’lik bas-aç çekmeceli alt modülü, çift kapak çekmece ve raflı boy dolabı sayesinde geniş saklama alanı alternatiflerini birlikte sunuyor. Banyoda ihtiyaç duyulan her şeyi kullanım alanlarına göre ayırmanıza olanak sağlıyor. Creavit en yeni banyo mobilyası FLAT’ı, Unicera fuarında incecik kenar teknolojisi ile büyük beğeni toplayan yeni lavabo serisi LOOP’un 60cm’lik modeli ile tamamlıyor. FLAT’in led aydınlatma özelliğine sahip çekmeceleri ise Creavit’in kullanıcısına sunduğu teknolojik kolaylıklardan bir diğeri.

 

Modern Banyolar İçin İkonik Bir Tasarım

Kaynak: (tuluad) - tuluad Editör: Barış Kaynar
Yorumlar
Haber Yazılımı