Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 10:15 Bu haber 22274 kez okundu
 
Queen Bomonti’de Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor
Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.
İNŞAAT PROJE Haberi
Queen Bomonti’de Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.

 

Sinpaş GYO'nun gayrimenkul sektöründeki 46 yıllık deneyim ve uzmanlığı ile yaşama geçen Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle göz doldurmaya devam ediyor.

 

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer; “Queen Bomonti projemiz daha tasarım aşamasındayken İstanbul’a bir mücevher sunmak istedik. İhtişamı ve lüksü diğer projelerden farklı şekilde konumlamak, yapılmayanı yapmaya karar vererek araştırma dönemine giriştik. Cam cepeli anıt bir yapı yerine her katın nefes aldığı, ne kadar yüksek olursa olsun pencerelerin açıldığı, balkonlarında manzaranın keyfinin çıkarıldığı bir proje hayal ettik. Ardından rüzgar hesaplamaları yapılmış bu özel projeyi hayata geçirdik.” dedi.

 

İlklere imza atmak kurum kültürümüzde var!

 

46 yıldır tüm projelerimizde farklılıklar sunuyoruz!

 

Queen Bomonti projesiyle gurur duyduklarını dile getiren Gacemer; “46 yıldır aynı azim ve tutkuyla yolumuza devam ediyoruz. İlklerle sektöre yön vermek kurum kültürümüzün değişmez bir parçası. İhtişam, lüks ve özel teknikler… İnsanlar gerçekten sunduğunuz olanakları tam anlamıyla hayata geçirdiğinizde buna kayıtsız kalmıyor. Queen Bomonti, huzuru ve konforu sunmasının yanı sıra ailelerin de tercih edebileceği eşsiz bir rezidans projesi olması ile fark yaratıyor. Queen Bomonti projemizde bugüne kadar rezidanslarda görülmemiş bir ilgiyle karşılaştık.” dedi.

 

Arka bahçeniz Nişantaşı'ysa Queen Bomonti'desiniz!

 

Queen Bomonti şehrin popüler kültür ve sanat merkezlerine, köklü ve saygın eğitim kurumlarına, Türkiye’nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a ve İstanbul’un çok özel eğlence mekanı Bomontiada’ya yürüme mesafesinde... Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi hem iş hem de eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşılabiliyor.  Kendine ait 10 bin metrekarelik parkı ile şehrin kalbinde yeşillikler içerisinde. Yakında tamamlanması planlanan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yüzme havuzu ve güneşlenme teraslarına da sahip.

 

Özel hizmetlerle hayatı kolaylaştırıyor

 

Queen Bomonti’nin Lobby’si, yüksek tavanı, modern tasarımı ve çarpıcı dekorasyonuyla görenleri ilk bakışta etkileyecek bir ihtişama sahip. Lobby’de kısa süre sonra aktif olacak kuru temizleme, terzi, kuaför, lostra salonu, süper market ve pastane proje sakinlerinin hayatını kolaylaştırmak üzere düşünülmüş.

 

Queen Bomonti, son yılların iki dekorasyon trendi olan cazibe, ışıltı ve konforun birleştiği “marble trend” ile daha çok beton yüzeylerin hâkim olduğu, rahat ve modern yaşam tarzını yansıtan “loft trend”in izlerini taşıyan örnek dairelerle alıcısının dikkatini çekiyor. Queen Bomontililer modern şehirli insanın tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu örnek dairelerdeki dekorasyon alternatiflerinden birini seçerek kişiye özel zevklerini evlerine yansıtma olanağı da yakalayabiliyor.

 

İstanbul sizi seyretsin siz İstanbul’u

 

Projenin en üst katındaki Crown Lounge elit bir yaşamın unsurlarını yansıtan ince bir zevkle tasarlanmış. Bu kattaki büyüleyici İstanbul manzarası da özel kutlamaları unutulmaz anlara dönüştürmek ve misafir ağırlamak için birebir.

 

Tüm olanaklarıyla Queen Bomonti

 

Queen Bomonti projesi içinde Şehir parkı, Crown Lounge, Çocuk Oyun Alanı, Yürüyüş Parkurları, Kutlama ve davet alanı, Yüzme havuzu, Güneşlenme terasları, Fitness & wellness club, Tenis kortu, Street Ball Sahası, Otopark, Güvenlik, Heliport ve Ticari Alanlar yer alacak.

 

Sinpaş Queen Bomonti Proje Künyesi:

Toplam Arsa Alanı: 15.335 m2

Konum: İstanbul/Şişli/Bomonti

Konut Sayısı: 1078

Fiyat Aralığı: 1.310.430 TL - 3.445.211 TL

Teslim Tarihi: 15 Ekim 2019

Metrekare Aralığı: 46 m2-195 m2

Konut Tipleri:            1+0/1+1/2+1/3.5+1

Kaynak: Editör: Barış Kaynar
Yorumlar
Haber Yazılımı